• Обновено
Џ.К Обичните Жени Станови Чипка Стадото Платформа Круг Пети Занитвам Обувки 2018 Пролет Мода Рамен Outsole Патики Лифт Чевли

Џ.К Обичните Жени Станови Чипка Стадото Платформа Круг Пети Занитвам Обувки 2018 Пролет Мода Рамен Outsole Патики

DEN 1403.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Горниот Материјал:
Стадото
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Pu
Број На Модел На:
22647jwj
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Занитвам
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Големина:
34-43
Пета Висина:
5cm

Купувачи како што избираат