• Обновено
Случаен Кинески Стил Крпа Увеселителен Парк Обичај Свила Првенство Увеселителен Парк Обичај Кинески Кружни Везови Coasters Класичната Вкус Lpt2247

Случаен Кинески Стил Крпа Увеселителен Парк Обичај Свила Првенство Увеселителен Парк Обичај Кинески Кружни Везови

DEN 32.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
EZLIFE
Материјал:
Ткаенини
Ткаенина Тип:
Органски Памук
Стил:
Традиционален Кинески
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
LPT2247
Функција:
Еко-Пријателски
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Материјал:
Платно
Големина:
diameter 13cm
Пакетот Вклучува:
1 buc * крпа coasters

Купувачи како што избираат