• Обновено
Multicolor симулирани-перл шел монистра 4mm 4 редови ѓердан dangle обетки за жените круг монистра синџир накит поставите 18 B3459

Multicolor симулирани-перл шел монистра 4mm 4 редови ѓердан dangle обетки за жените круг монистра синџир накит поставите

DEN 342.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки ѓердан
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B3459
is_customized:
No
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
ѓердан обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди Моден Стил
Материјал:
Бакар
боја:
Виолетова Браун
Должина На Ѓердан И Нараквица:
За 18inches И 7,5 инчи
Пол:
Жените Дама Девојки
монистра големина:
4mm
Материјал:
Симулирани-бисер Школка
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Партија

Купувачи како што избираат