• Обновено
JIOFREE Жените Класичен Мулти синџир слој боја на слонова коска Круг Симулирани-бисер Имитација бисер Ѓердани рачно изработени долго Бисери Ѓердан жени

JIOFREE Жените Класичен Мулти синџир слој боја на слонова коска Круг Симулирани-бисер Имитација бисер Ѓердани рачно

DEN 95.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
86cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ZZXL023
Бренд Име:
JIOFREE
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Функција:
Декорација
бисер дијаметар:
6mm/8мм
Пол:
жените/девојка
Должина:
86cm
Повод:
Повик, Партија, Матурска, Класа, Свадба, Свадба, Канцеларија
Стил:
Жените Класична Романтична Канцеларија Трендовски
Фабриката driect трговија на големо:
Yes
Пакет:
1pcs*Ѓердани
Број На Модел На:
ZZXL023
боја:
lvory
Пакување:
OPP вреќа

Купувачи како што избираат