• Обновено
Нов Висок Квалитет Мини Дигитален Oscilloscope Преносни Рачен Џеб големина Висока Чувствителност за Складирање Oscilloscope Со LCD Екран

Нов Висок Квалитет Мини Дигитален Oscilloscope Преносни Рачен Џеб големина Висока Чувствителност за Складирање Oscilloscope

DEN 2544.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
niusiwen
Рекорд Должина:
8K
Големина На Дисплеј:
3.0 - 4.9 Инчи
Дигитални Канали:
1
Резолуција На Екранот:
320*240 Пиксели
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
DSO211
Е Батеријата Demountable:
Yes
Бендот Ширина:
200Khz
Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
1MSa/s
Други:
види детали

Купувачи како што избираат