• Обновено
10pcs/многу Dimmable LED вградна светилка 10W 15W 18W 20W 25W AC85V-265V КОЧАН LED DownLights КОЧАН Место Вдлабнати Надолу светлина

10pcs/многу Dimmable LED вградна светилка 10W 15W 18W 20W 25W AC85V-265V КОЧАН LED DownLights КОЧАН Место Вдлабнати

DEN 8172.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
dimmable 18W, no dimmable 18W
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
12-009
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
GSKGYXGS
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
3Years
Моќ Толеранција:
3%
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED

Купувачи како што избираат