• Обновено
2 Crinoline 3 Слој Предиво Бела Petticoat за Долга Опашка венчаница Vestido де Noiva Crinoline Рокабили Petticoat Додатоци

2 Crinoline 3 Слој Предиво Бела Petticoat за Долга Опашка венчаница Vestido де Noiva Crinoline Рокабили Petticoat

DEN 335.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Petticoat
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Alexzendra
Техника:
Обична Обоена
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
yk1A538

Купувачи како што избираат