• Обновено
Нерѓосувачки Челик Риба Скала Почиста Scraper Риба Скала Нож За Лупење Смена Алатка Риба Кожата Челик Риба Хлапак Смена Четка За Чистење

Нерѓосувачки Челик Риба Скала Почиста Scraper Риба Скала Нож За Лупење Смена Алатка Риба Кожата Челик Риба Хлапак

DEN 30.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Морска Храна Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
риба алатка
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SANGEMAMA
Морска Храна Алатки Тип:
Риба Коска Пинцети
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
23 X 3.5cm/9.06 X 1.38in
Тежина:
42g
Употреба:
Морска Храна Кујна Gadgets, Алатки

Купувачи како што избираат