• Обновено
dongsheng трговија на Големо Игра На Престоли Раката на Царот Сребро Бронза Метал Шише Настроената Мода Рака Keychain Прстени Накит

dongsheng трговија на Големо Игра На Престоли Раката на Царот Сребро Бронза Метал Шише Настроената Мода Рака Keychain

DEN 678.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
G12-1-1230
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Функција:
шише настроената
Компатибилност:
Никој
Пакување:
Во Една Opp Вреќа
Раѓањето На Место:
Кина
Тежина:
32g
Големина:
11.6cm*4.7cm

Купувачи како што избираат