• Обновено
1 парче VIV Лили стакло одлив цевка Лили стакло приливот цевка Лили стакло прилив и одлив цевка аквариум материјали 13mm 17mm

1 парче VIV Лили стакло одлив цевка Лили стакло приливот цевка Лили стакло прилив и одлив цевка аквариум материјали

DEN 635.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
13mm, 17mm
Тип:
Кучиња
Материјал:
Стакло
LCD дисплеј:
No
Бренд Име:
SUNSUN
Број На Модел На:
001
Мин Излез:
*
Напон:
*
јачина:
*
Број на брзини:
*
Макс Излез:
*

Купувачи како што избираат