• Обновено
HSP РК АВТОМОБИЛ ФАКУЛТАТИВНА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ НА 1/10 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧНИ OFF ROAD КАБРИОЛЕТ

HSP РК АВТОМОБИЛ ФАКУЛТАТИВНА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ НА 1/10 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧНИ OFF ROAD КАБРИОЛЕТ

DEN 600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Алатки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
31003 / 31024 / 31023 / 31302
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Бренд Име:
HSP
Технички параметри:
Вредноста 4
РК Делови и Accs:
резервни делови
Материјал:
Пластични/Метал
ДЕЛ БР. 31003:
ПРЕД ШОК КУЛА (1PCS)
ДЕЛ БР. 31024:
ЗАДЕН АМОРТИЗЕР (2 ПАРЧИЊА ПО СОБАТА)
ДЕЛ БР. 31023:
ПРЕДЕН АМОРТИЗЕР (2 ПАРЧИЊА ПО СОБАТА)
ДЕЛ БР. 31302:
КРИЛО ЗА КАБРИОЛЕТ (1PCS)
подносителот на пријавата:
1/10 КАБРИОЛЕТ SE1011 / SEP1012

Купувачи како што избираат