• Обновено
3D гравирање бронзена монета нов стил спортски сувенири монета производител

3D гравирање бронзена монета нов стил спортски сувенири монета производител

DEN 12000.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Техника:
Насликани
Тема:
Спорт
Стил:
Американски Стил
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
US
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета
боја:
златоredСребро црна зелена бронза
Обликот:
може да custom /OEM
логото:
може да custom /OEM

Купувачи како што избираат