• Обновено
USB 2.0 Женски 2 Двојна USB машки Центар Адаптер Y Splitter кабел Кабелот Продолжување Кабел ЦЕНТАР конектор

USB 2.0 Женски 2 Двојна USB машки Центар Адаптер Y Splitter кабел Кабелот Продолжување Кабел ЦЕНТАР конектор

DEN 36.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
USB2.0
Бренд Име:
AQJG
Број На Модел На:
usb 2.0
Пакет:
1pcs
Connector1:
Женски
Connector2:
2 двојна машки

Купувачи како што избираат