• Обновено
Среќна МАМА Мечка Танц Т-Маица Мажите Смешно Дизајн Графички Т Кошула Хип Хоп, Рок Музика Tee Кошули Цртан филм Стил Тенок Одговара Лето

Среќна МАМА Мечка Танц Т-Маица Мажите Смешно Дизајн Графички Т Кошула Хип Хоп, Рок Музика Tee Кошули Цртан филм Стил

DEN 470.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Стил:
Повик
боја:
Бела, Сина,Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Карактер:
100% Органски Памук ,3D Дигитален Печатење
Модел:
Годишно ниво танц, музика, цртан филм

Купувачи како што избираат