• Обновено
BORUiT B13 Кри XM-L2 LED Headlamp Кампување Светлата Светилка Факел Батерија Челото предните Светла

BORUiT B13 Кри XM-L2 LED Headlamp Кампување Светлата Светилка Факел Батерија Челото предните Светла

DEN 791.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, зелена, Црвена
Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Бренд Име:
BORUIT
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
BORUiT B13
Извор На Светлина:
LED
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Цел:
Кампување/Пешачење/Велосипедизам/Јава/Риболов
Зрак Агол:
60°
Wattage:
10w
Работен напон:
3.7 V
Држачи за напон:
5V 1А

Купувачи како што избираат