• Обновено
5 Модели Вертикална Шарени Црвено Тренингот Leggings S 4xL Плус Големина Розова Бела Црна Фитнес Женска Облека

5 Модели Вертикална Шарени Црвено Тренингот Leggings S 4xL Плус Големина Розова Бела Црна Фитнес Женска Облека

DEN 237.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Број На Модел На:
LSL
Шаблон Тип:
Шарени
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL,4XL
боја:
Црвена, Црна, розова мулти
Детална Шема:
Вертикална Шарени
Сезоната:
Пролет, Есен, Лето
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes

Купувачи како што избираат