• Обновено
2018 Vansydical Mens Тренингот Фитнес Тренинг Тренерки 4pcs Компресија Поставите Работи Хулахопки Долги Ракави Кошули Спорт Одговараат на Мажите

2018 Vansydical Mens Тренингот Фитнес Тренинг Тренерки 4pcs Компресија Поставите Работи Хулахопки Долги Ракави Кошули

DEN 1788.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL
Бренд Име:
vansydical
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер,Spandex
Vansydical Mens Компресија Сет:
Брз Сува; Дише; Високо Еластична,Слаби
Адвокатско Компресија Сет:
Кошарка,Фудбал,Фудбал,Трчање,Топката Игри,Тренингот,Фитнес,Боксер,
Работи Тесни:
парче
Тежина На Пакет:
0.9kg (1.98lb.)
Пакет Големина:
30cm x 30cm x 10cm (11.81in x 11.81in x 3.94in)
Тренингот Фитнес Тренинг Тренерки:
тренерки мажи
Тренингот Фитнес облека:
Мажите Одговара Спорт
салата поставува:
Работи Поставува

Купувачи како што избираат