• Обновено
1pc Ажурирање PT100 Блок Силикони Црна Sock Комплет За DIY E3d V6 Hotend Prusa Ultimaker 3D Печатач Загрева Блок Брза Испорака

1pc Ажурирање PT100 Блок Силикони Црна Sock Комплет За DIY E3d V6 Hotend Prusa Ultimaker 3D Печатач Загрева Блок Брза

DEN 54.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Black Official, Black non-Official
Бренд Име:
FYSETC
Тип На Објект:
Загреан Блок
Број На Модел На:
Нови E3D V6 Силикони Акции

Купувачи како што избираат