• Обновено
2018 Есен И Зима Верзија Корејски Жени Harajuku Висока Јака Лабава Јака Згусне Sweatshirt

2018 Есен И Зима Верзија Корејски Жени Harajuku Висока Јака Лабава Јака Згусне Sweatshirt

DEN 1200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Материјал:
Памук мешавина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Јака:
Поло
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
ZJL1708WWY223
Стил:
High Street
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Бренд Име:
lunoakvo
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
500
Големина:
one size
боја:
црвено црн
Стил:
Повик

Купувачи како што избираат