• Обновено
Моден Долго Спојки Машки Мажите Паричници Вистински Масло, Восок Кожа Човек Паричникот Луксузни Патент Монета Чанта Магија Trifold Walet Portomonee

Моден Долго Спојки Машки Мажите Паричници Вистински Масло, Восок Кожа Човек Паричникот Луксузни Патент Монета Чанта

DEN 1223.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паричникот
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб
Објектот Должина:
19cm
Објектот Тежина:
0.175kg
Објектот Ширина:
3cm
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Број На Модел На:
3312-M
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Материјал Состав:
100% Вистински Масло, Восок Кожа
Бренд Име:
SOIMPORTANT
Објектот Висина:
10cm
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Полиестер
2 бои на располагање:
Бургундија,Црна
Тип:
Долго Паричник,Спојки,Долго Чанта
тип 1:
Машки,Мажи,Маж,Момче
тип 2:
Монета Чанта ,Спојката
тип 3:
Чанта Големи/ Вистинска кожа Мажите чанта/ Vallet
ОДГОВАРА ЗА:
Мажите,Човекот,Машко,Момче
Trending:
Повик Долго Машки Паричник
Стил:
Моден Паричник,Магија Паричници,Телефон Паричник,Организаторот На Паричник
Причина:
Моден Висок Квалитет/Вистинска Кожа луксузен бренд
Функција:
Пари Торба,За Држачот

Купувачи како што избираат