• Обновено
2018 Брендирани Нов Дизајн Сина Тенок Одговара Младоженецот Tuxedos За Мажи Палто свадба костуми за мажи 3 парчиња (Јакна+Панталона+Вест+Врски)

2018 Брендирани Нов Дизајн Сина Тенок Одговара Младоженецот Tuxedos За Мажи Палто свадба костуми за мажи 3 парчиња

DEN 2375.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted

Купувачи како што избираат