• Обновено
S&D H8 2X H11 Led HB4 9006 HB3 9005 Светла за Магла 1200LM 6000K Белата Автомобил за Возење Дење Работи Светилка Авто Led Светло 12V 24V

S&D H8 2X H11 Led HB4 9006 HB3 9005 Светла за Магла 1200LM 6000K Белата Автомобил за Возење Дење Работи Светилка Авто

DEN 309.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
UNIVERSIAL
Автомобил Марка:
сите
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Бренд Име:
S&D
Чип Собранието Тип:
SMD
функција 1:
Надворешни Светла
функцијата 2:
Светла За Магла
Функција 3:
Дење Работи Светилка
Работен напон:
12V-24V
Тип:
H8, H11
Температура На Боја:
6000K

Купувачи како што избираат