• Обновено
Оригиналниот BANDAI Tamashii Нации Робот Духови Бр 225 Акција Фигура - Guren Тип-02 (Kouichi Модел Рака Опремена) Code Geass

Оригиналниот BANDAI Tamashii Нации Робот Духови Бр 225 Акција Фигура - Guren Тип-02 (Kouichi Модел Рака Опремена)

DEN 1992.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Bandai
Димензии:
Висина
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
Роботот Духови
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Возраст Опсег:
> 14 години,Grownups
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Големина:
Height

Купувачи како што избираат