• Обновено
Рачно изработени од Кожа Бисер Накит 9-12mm Голем Компир Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Црна Кожа Накит

Рачно изработени од Кожа Бисер Накит 9-12mm Голем Компир Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Црна Кожа Накит

DEN 1200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Pendant Големина:
Не мора
Број На Модел На:
2018n-5
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Никој
Функција:
ѓердан
Обликотшема:
Компир
накит:
бисер ѓердани
Бисер Тип:
слатководни бисер
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
Компир
бисер големина:
9-12mm
должина на ѓердан:
18
бисер боја:
Бела
Затворач:
бисер затворач

Купувачи како што избираат