• Обновено
100pcs Нов Приклучок Адаптер плоча Одбор за 8Pin NRF24L01 Безжична Transceive модул 51 A18

100pcs Нов Приклучок Адаптер плоча Одбор за 8Pin NRF24L01 Безжична Transceive модул 51 A18

DEN 730.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Излез:
Аналогни Сензор
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
Мешавина
Број На Модел На:
8Pin NRF24L01
is_customized:
Yes
Употреба:
8Pin NRF24L01
Теорија:
8Pin NRF24L01

Купувачи како што избираат