• Обновено
DIY 3 слоеви пластика ѕид агол полица шминка организатор десктоп складирање рек кујна зачин рек бања прибор

DIY 3 слоеви пластика ѕид агол полица шминка организатор десктоп складирање рек кујна зачин рек бања прибор

DEN 365.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Бања Полици
Инсталирајте Стил:
Кат Тип
Број На Модел На:
miao-643
Материјал:
Пластични
Монтиран:
Агол
Бренд Име:
Halojaju
Број на Групи:
Тројно Ниво
Полица Материјал:
Пластични
Носителот Површина По Завршувањето:
Пластични
Производ Видови:
агол полица
Број На Модел На:
Организаторот
Употреба:
бања прибор
Тип-02:
чување на решетката
Функција:
чување на полица
Име на производ:
биро за складирање
боја:
Розова, Сина, Зелена
Тип:
бања полица
е - прилагодена:
Yes
За животната средина:
Бања, спална соба, дневна соба, канцеларија, итн.

Купувачи како што избираат