• Обновено
Корејски Вистински Raccoon Крзно Јака Жените Зимско Палто Тексас Јакна Дебели Краток Фармерки Outwear Вистински Фокс Крзно Поставата Паркови Feminina Нови

Корејски Вистински Raccoon Крзно Јака Жените Зимско Палто Тексас Јакна Дебели Краток Фармерки Outwear Вистински Фокс

DEN 6935.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
XINOBWA
Материјал:
Памук,Полиестер,Акрилик
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Тенок
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пополнување:
Памук
Стил:
Слатка
Број На Модел На:
FA003
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
1.8KG
Пол:
Жените
Внатре надеж:
вистински фокс крзно
Јака:
вистински raccoon крзно

Купувачи како што избираат