• Обновено
1Pcs Хром Пред Бубрезите Решетката Браник Горниот Скара Право на Патникот Страна За BMW 5series E60 2008-2010

1Pcs Хром Пред Бубрезите Решетката Браник Горниот Скара Право на Патникот Страна За BMW 5series E60 2008-2010

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Дербито Скари
BMW 5 Series-Година:
2010,2009,2008
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
sl029
Објектот Должина:
11inch
Специјални Функции:
Хром Решетката
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2008-2010
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
FUSDAR
BMW Модел:
5 Серија
Објектот Ширина:
11inch
Автомобил модел:
За BMW 5series E60 2008-2010

Купувачи како што избираат