• Обновено
DIY 5D Полн Плоштад Дијамант Везови Замокот Цвеќиња Дијамант Сликарство Крст-бод Кристал Мозаик Декорација Нова Година Подароци

DIY 5D Полн Плоштад Дијамант Везови Замокот Цвеќиња Дијамант Сликарство Крст-бод Кристал Мозаик Декорација Нова Година

DEN 140.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Square Drill 20x20cm, Round Drill 20x20cm, Square Drill 25x25cm, Round Drill 25x25cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 35x35cm, Round Drill 35x35cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 45x45cm, Round Drill 45x45cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 55x55cm, Round Drill 55x55cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 70x70cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 90x90cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Бренд Име:
KAMY YI
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Купувачи како што избираат