• Обновено
Модерната Класична Жена Пост Paintings2 Парче Платно Печатење На Ѕид Уметност Модуларен Слика За Декорација Масло Боја Декоративни Слики

Модерната Класична Жена Пост Paintings2 Парче Платно Печатење На Ѕид Уметност Модуларен Слика За Декорација Масло

DEN 357.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
не врамени, врамени
Предмети:
Слика Слика
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Материјал:
Платно
Стил:
Јапонија Стил
Број На Модел На:
PPM_7
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Тип:
Mixed Media
Форма:
Две-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Рамка:
Yes
Дома декорација:
Дневни Соби, Спални Соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели, Ресторан
is_customized:
Yes
е пад на превозот:
Yes

Купувачи како што избираат