• Обновено
10мм жолта Јужна морска школка бисер ѓердани 34 злато Затворач>>> бесплатен превозот

10мм жолта Јужна морска школка бисер ѓердани 34 злато Затворач>>> бесплатен превозот

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
AAAA
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Приврзоци Тип:
Круг

Купувачи како што избираат