• Обновено
3 Парче Маслото Дневна Соба Модерна Ѕидното Сликарство Цвет Декоративни Ѕид Уметност Сликарство Печатите Слики На Платно(Без Рамка)

3 Парче Маслото Дневна Соба Модерна Ѕидното Сликарство Цвет Декоративни Ѕид Уметност Сликарство Печатите Слики На

DEN 717.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
40x50cmx3, 50x120cm
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Тип:
Платно Printings
Стил:
Модерна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
PPH_102
Calligraphy и сликарство тип:
платно слика
Димензии:
40X50CMX3PCS
Слика Стил u0026amp; Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Пакување:
се намали филм, торби меур, галерија заврши пакување
Декорација:
дом, куќа, канцеларија, хотел, ресторан
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Дома декорација:
Дневни Соби, Спални Соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели, Ресторан
is_customized:
Yes
е пад на превозот:
Yes

Купувачи како што избираат