• Обновено
Бесплатен Превозот Шарм Шарени Морган Камен Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 6 8 10 12 MM Влакно 15

Бесплатен Превозот Шарм Шарени Морган Камен Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 6 8 10 12 MM

DEN 206.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
6mm 60pcs beads, 8mm 45pcs beads, 10mm 35pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
природен камен монистра
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-80g
Diametro esterno:
6 8 10 12mm
дупка:
околу 1mm
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан
должина на влакно:
за 36-40 cm

Купувачи како што избираат