• Обновено
48 1pair Универзална Лаптоп AC DC Џек Адаптер за Напојување Конектор Приклучок за HP Dell IBM Apple Леново Acer Лаптоп Toshiba

48 1pair Универзална Лаптоп AC DC Џек Адаптер за Напојување Конектор Приклучок за HP Dell IBM Apple Леново Acer Лаптоп

DEN 403.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
AC DC Џек Напојување
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
AQJG
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Купувачи како што избираат