• Обновено
3D DIY Дијамант везови морски бран полн плоштад Дијамант мозаик Van Gogh Познатиот Полн круг Дијамант сликарство Крстот бод Цртан филм

3D DIY Дијамант везови морски бран полн плоштад Дијамант мозаик Van Gogh Познатиот Полн круг Дијамант сликарство Крстот

DEN 144.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 25x30cm, Round Drill 25x30cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 30x45cm, Round Drill 30x45cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 70x90cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill70x100cm, Round Drill 70x100cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Купувачи како што избираат