• Обновено
2018 Тенок Одговара Shawl Lapel Едноставна Формално Црна Мажите Одговара Младоженецот Tuxedos Партија Се Облекуваат Најдобри Мажите Одговара За Свадба (Јакна+Панталони)

2018 Тенок Одговара Shawl Lapel Едноставна Формално Црна Мажите Одговара Младоженецот Tuxedos Партија Се Облекуваат

DEN 2112.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted

Купувачи како што избираат