• Обновено
2018 нова мода цвет печатени долги ракави кошули за мажи camisa машки тенок цвет кошули гроздобер Нема топла Обичните Мажи Кошула

2018 нова мода цвет печатени долги ракави кошули за мажи camisa машки тенок цвет кошули гроздобер Нема топла Обичните

DEN 707.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Јака:
Плоштад Јака
Материјал:
Полиестер Влакна,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
loldeal
Ткаенина Тип:
Oxford
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
S2004-1
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Дебелина:
Рутински
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Тип:
Лидер на партијата
Применливи сценарија:
Други слободното време.
Применливи Сезона:
Есен
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.35kg (0.77lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Купувачи како што избираат