• Обновено
CTREE 1Pcs Печење Леб Алатки Детектор на Игли Торта Тестер Мешајќи Прачка Долга Игла Леб Сонда Нерѓосувачки Челик Торта Кифла C180

CTREE 1Pcs Печење Леб Алатки Детектор на Игли Торта Тестер Мешајќи Прачка Долга Игла Леб Сонда Нерѓосувачки Челик

DEN 39.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
C180
Бренд Име:
CTREE
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта Игла
Име:
торта мувла
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА:
за 11.5*4.4 cm
Тежина:
about 30g

Купувачи како што избираат