• Обновено
Висок Квалитет на Црна Печати Невести Свадба Наметка Gown Секси 2018 Нов Бренд на Жените Сатен Sleepwear Nightgown Кимоно M L XL D129-03

Висок Квалитет на Црна Печати Невести Свадба Наметка Gown Секси 2018 Нов Бренд на Жените Сатен Sleepwear Nightgown

DEN 864.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
DIDUQIPAO
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
Rayon
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Faux Свила,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
D125
Ткаенина Тип:
Сатенски
Големина:
M L XL
боја:
пинк/црна
Јака:
V Деколте
Објектот Тип 1:
feminino pajama
Објект Од Тип 2:
mujer pijamas
Објектот Тип 3:
femmes облека
Објектот type4:
Секси Поставен Интимни Лебдеат
Is_Customized:
Yes
Објектот Discription 1:
Mujer Pijama/Неколку Свила Пижами
Објектот Discription 2:
feminino pajama/љубовник свила sleepwear

Купувачи како што избираат