• Обновено
LS32171 реално долги ракави, O-вратот види преку телото и назад голема подуени здолниште венчаница 2018 нов дизајн alibaba трговија на големо

LS32171 реално долги ракави, O-вратот види преку телото и назад голема подуени здолниште венчаница 2018 нов дизајн

DEN 23615.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Воз Должина:
Кат Должина, 100cm, 200cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Ланче
За Бремени Жени:
No
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques,Чипка,Pleat,Цвеќиња
Силуета:
Бал
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LS32171 -свадба фустани 2018
Моден Елемент:
Илузија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
CHANVENUEL
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Декорација:
beaded/appliques/чипка
боја:
како се покаже слика
Назад:
Ланче
Вграден-во-градник или не:
Yes
Ракавите:
Долги Ракави
Големина:
us2-us20/ custom
колекција:
Свадба Фустани 2018
Деколте:
О Деколте
Вклучени petticoat или не:
НЕ/custom
Име:
LS-свадба фустани 2018

Купувачи како што избираат