• Обновено
4 LED Монистра Авто ПИР Инфраред Откривање Сензор за Движење Дома на Врата Скали LED Светилка Ноќ Светлина За Спалната соба, Кујна Ходникот Скалите

4 LED Монистра Авто ПИР Инфраред Откривање Сензор за Движење Дома на Врата Скали LED Светилка Ноќ Светлина За Спалната

DEN 134.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ICOCO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип:
проектор
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
Батерија
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
HGA017800
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Обликот:
Дома Вратата, Клучалката Светлина Светилка
Напон:
1.5V
Тип:
4 LED ПИР Инфраред Клучалката

Купувачи како што избираат