• Обновено
Freeship Сите Опкружен Водоотпорен Тепих Трајни Посебен Автомобил патосници За Мерцедес Бенц GLS-Класа GLS AMG M-Class AMG M-Class

Freeship Сите Опкружен Водоотпорен Тепих Трајни Посебен Автомобил патосници За Мерцедес Бенц GLS-Класа GLS AMG M-Class

DEN 3408.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Сива, cayenne жолта, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
56
Име На Модел:
221
Мерцедес-Бенц Модел:
ML320
ML320-Година:
2003,2008,2009,2007
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
35
Специјални Функции:
автомобил патосници за Мерцедес Бенц
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
3.6kgs
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
137
Тип На Објект:
Автомобил патосници & Теписи За Левата Рака се Вози автомобили
Број На Седишта:
5 Седишта
Бои:
Црна,Беж,Кафеава,Сива,Жолта Cayenne

Купувачи како што избираат