• Обновено
Нов Далечински Управувач За Kenwood KDC-2022 KDC-2022V KDC-516S KDC-57MR KDC-3022 KDC-2022V ДОДАДЕТЕ CD Автомобил Приемник Играч

Нов Далечински Управувач За Kenwood KDC-2022 KDC-2022V KDC-516S KDC-57MR KDC-3022 KDC-2022V ДОДАДЕТЕ CD Автомобил

DEN 311.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Употреба:
Аудио / Видео Плеери,Камера / Видео Камерата
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат