• Обновено
Гроздобер Накит со Позлатен Сребрен Сирена Риба Скала Ѓердан во Облик на Долг Pendant Ѓердан за Жените Партија Подарок

Гроздобер Накит со Позлатен Сребрен Сирена Риба Скала Ѓердан во Облик на Долг Pendant Ѓердан за Жените Партија Подарок

DEN 86.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
mendittorosa
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LN0049
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
2.4*1.9*1.2 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX..
Повод:
Партија , свадба ,ангажирање
Пад на превозот:
прифатете
is_customized:
Yes
фабрика:
Yes

Купувачи како што избираат