• Обновено
Нов Луксузен Дами Кристал Снег Шушка Bijoux Изјава Dangle Обетки За Жените Earring Мода Накит

Нов Луксузен Дами Кристал Снег Шушка Bijoux Изјава Dangle Обетки За Жените Earring Мода Накит

DEN 128.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BONLAVIE
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SJE54
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура

Купувачи како што избираат