• Обновено
Африканска Жена Перница Покрие Индискиот Тотем Слон Pillowcase 45*45см Геометриски Шарени Жирафа ги Красат Автомобил Седиште Дома Дворот

Африканска Жена Перница Покрие Индискиот Тотем Слон Pillowcase 45*45см Геометриски Шарени Жирафа ги Красат Автомобил

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H9438
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Индискиот Тотем Музички Инструменти, Народно-Обичај Камила Слон Жирафа

Купувачи како што избираат