• Обновено
Weimostar САД Mens Велосипедизам Џерси Bicicleta Кратко Sleeve Отворено Спорт Велосипед возење Велосипед Облека MTB Велосипед Џерси Ropa Ciclismo

Weimostar САД Mens Велосипедизам Џерси Bicicleta Кратко Sleeve Отворено Спорт Велосипед возење Велосипед Облека MTB

DEN 479.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови,Рефлексивни
Број На Модел На:
CD6092-95-SJ
Сезоната:
Лето
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат