• Обновено
НАС не-позадинско осветлување нов лаптоп, тастатура со touchpad palmrest за Samsung NP700Z5 700Z5A 700Z5B BA75-03459A

НАС не-позадинско осветлување нов лаптоп, тастатура со touchpad palmrest за Samsung NP700Z5 700Z5A 700Z5B BA75-03459A

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
за samsung NP700Z5B 700Z5C 700Z5A
Компатибилен Бренд:
Samsung

Купувачи како што избираат