• Обновено
Cresfimix жените симпатична пролет и лето се лизга на рамни чевли дама стп кожа зелена станови zapatos де mujer женски слободно чевли

Cresfimix жените симпатична пролет и лето се лизга на рамни чевли дама стп кожа зелена станови zapatos де mujer женски

DEN 133.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
Слободно Време За Чевли
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
ПВЦ
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Cresfimix

Купувачи како што избираат