• Обновено
Топла Був Rhinestones Кристал Aolly Поставите вежба Шарм Подарок SalePendant Ѓердан Жените Џемпер Синџир

Топла Був Rhinestones Кристал Aolly Поставите вежба Шарм Подарок SalePendant Ѓердан Жените Џемпер Синџир

DEN 84.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LNRRABC
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Џемпер Синџир
Обликотшема:
Животните
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат